[vc_row][vc_column][vc_column_text]Pohľadávka je to, čo je niekto niekomu povinný vyrovnať – vrátiť, je to nárok veriteľa (Právnickej alebo Fyzickej osoby) na peňažné, alebo vecné plnenie zo strany dlžníka.  Pohľadávka síce nie je definovaná v žiadnom právnom predpise. Pohľadávku možno vymedziť ako právo vznikajúce jednému účastníkovi – veriteľovi, požadovať plnenie od druhého účastníka – dlžníka, vzniknuté z určitého záväzkového vzťahu.

Naším cieľom je pomôcť veriteľom, aby mali svoj prevádzkový kapitál stále k dispozícií a mohli nerušene vykonávať svoju podnikateľskú činnosť.  V dnešnej dobe sa snažia kupujúci obchodníci stále oddaľovať splatnosť pohľadávok  (faktúr) a dodávateľom chýbajú finančné prostriedky na ich činnosť.

Našou doménou je tento problém riešiť formou inkasného strediska  za Vás. Počas splatnosti vašich faktúr, Vám poskytneme podľa bonity odberateľa peňažne prostriedky na Vašu prevádzkovú činnosť.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_basic_grid post_type=“post“ max_items=“100″ style=“lazy“ gap=“10″ order=“ASC“ item=“masonryGrid_OverlayWithRotation“ grid_id=“vc_gid:1542192471297-419a1329-9c06-8″ taxonomies=“8″][/vc_column][/vc_row]